Nasz wzór do naśladowania krzyżówka

Pobierz

Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Hasło do krzyżówki "wzór" w słowniku krzyżówkowym.. Osoba, na której się wzorujemy może mieć na nas zarówno dobry, jak i zły wpływ, dlatego ważne jest aby za wzór stawiać sobie osoby o podobnych wartościach do naszych.Krzyżówki online.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "wzór" znajdują się 263 opisy do krzyżówki.. To nie tylko Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny, ale również patron Kościoła powszechnego, a więc w praktyce każdego z wierzącychZdecydowanie.. wzór: rysunek lub projekt w innej postaci służący do odtworzenia czegoś, zrobiony po to, by powielać jakiś kształt.. Generator krzyżówek.. wzór.. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!WZÓR: osoba godna naśladowania ★★★ WZÓR: ideał godny naśladowania ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ WZÓR: do naśladowania w krzyżówce Panorama dnia 2012-08-26 ★★★ dzejdi: DAWCA: osoba oddająca krew w krzyżówce Panorama dnia 2015-04-14 ★ ELEKT: osoba nowo obrana na stanowisko ★★★ KATON: osoba .WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ WZÓR: do naśladowania w krzyżówce Panorama dnia 2012-08-26 ★★★ dzejdi: MEBLE: do skręcania z Ikea ★★★ MYDŁO: służy do mycia w krzyżówce Panorama-z-panoramą-27 ★ MYJKA: gąbka do mycia naczyń w krzyżówce Panorama dnia 2015-11-07 ★★★ WZORY: desenie do naśladowania .Hasło krzyżówkowe "naśladowanie" w leksykonie krzyżówkowym..

Krzyżówki wyspy Nasz wzór do naśladowania Odpowiedzi.

Warto w tym czasie mieć punkt do którego będziemy dążyć przez cały czas.. 03/25/2020 przez Gamer.. - mówi Marek Hewelke, dyrektor warszawskiego oddziału Sii .. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "naśladowanie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Dodaj nowe hasło do słownika.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 11 długie litery i zaczyna się od litery D Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę wzór do naśladowania , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Lista słów i wyrażeń podobna do słowa wzór: wzór czegoś, wzór do naśladowania, wzór doskonałości, wzór na tkaninie, wzór osobowy.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "wzór do naśladowania" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ WZÓR: do naśladowania w krzyżówce Panorama dnia 2012-08-26 ★★★ dzejdi: DESEŃ: wzór w krzyżówce Jedna-samogłoska-070 ★★ FASON: krój, wzór ubrania w krzyżówce Panorama dnia 2017-03-21 ★★ IDEAŁ: wzór, doskonałość w krzyżówce Panorama dnia 2018-09-04 ★ WZORY: desenie do .wzór do naśladowania - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..

Robert to wzór do naśladowania, nie tylko na boisku.

Najpierw pojawił się Wyspa 5 Poziom 11 Hasło 2 i mogą być dostępne w ramach innych zagadek.. Dziś, we współczesnym świecie ciężko znaleźć wzór do naśladowania.. Popularna pieśń ku czci św. Józefa rozpoczyna się od słów: "Szczęśliwy, kto sobie patrona - Józefa ma za opiekuna".. "Z żalem w sercu informuje, że odeszła dziś po walce z chorobą moja najlepsza przyjaciółka, największa bohaterka i wzór do naśladowania, moja najukochańsza mama.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "naśladowanie" znajduje się 90 definicji do krzyżówki.. Drodzy zebrani, To jest temat, w którym znajdziesz odpowiedź na wskazówkę Nasz wzór do naśladowania dla gry Krzyżówki wyspy .. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "wzór" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "wzorzec" w słowniku szaradzisty.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "wzorzec" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.WZÓR: do naśladowania w krzyżówce Panorama dnia 2012-08-26 ★★★ dzejdi: WZORY: desenie do naśladowania ★★★ WZORY: desenie do naśladowania ★★★ BaJo: CHMURA: na przykład stratus ★★★ WZORCE: do naśladowania w krzyżówce Panorama dnia 2017-04-07 .godny naśladowania - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..

Inne hasła:Święty Józef - wzór do naśladowania.

Niestety albo rodzice okazują.Krzyżówki (1316) Śpiew (45493) Manga i Anime (160143) Robótki Ręczne i Rękodzielnictwo (17576) Rysunek i Malarstwo (43146) Sztuki Cyrkowe (540) Taniec (39880) .. Moja matka jest dla mnie najlepszym wzorem do naśladowania, urodziła mnie, kocha nad życie, ciepła, zawsze pomoże, nie mam przed nią tajemnic.. Duża część młodzieży ma z tym ogromny problem.. Słownik haseł.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa wzór W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa wzór znajdują się łącznie 234 synonimy .bezkrytyczne naśladowanie elit w krzyżówce Panorama dnia 2017-01-21 ★★★ SNOBIZM: naśladowanie elit w krzyżówce Panorama dnia 2020-03-19 ★★★ AKADEMIZM: bezkrytyczne naśladowanie klasycznych wzorów w literaturze i sztuce w krzyżówce Panorama dnia 2019-08-12 ★★★ mariola1958: ECHOMIMIA: u chorych psychicznie chorobliwe .Czy Roland może być wzorem do naśladowania dla współczesnego człowieka ?. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "wzorzec" znajduje się 198 opisów do krzyżówek.. Ta gra jest doskonała, jest .Hasło do krzyżówki "wzór do naśladowania" w słowniku krzyżówkowym.. 30-letni Włoch dodał też, że Polak jest dla niego jednym z najlepszych napastników na globie i cieszy się, że wszedł do tego grona..

wzór: ktoś lub coś godnego naśladowania.

Sanepid szuka zboczeńca, który "ugniatał ciasto na pizzę swoim przyrodzeniem".. Jest konkretny, pracowity, każdy trening na 100 procent.. Miał słabsze mecze, m.in. w kadrze, ale w niej trudno gra się zawodnikom ofensywnym.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. .Wyszukiwanie haseł do krzyżówek w języku polskim i angielskim na podstawie formatu hasła oraz jego opisu.Tłumaczenie słowa 'wzór do naśladowania' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "naśladowca" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Krzyżówki obrazkowe.. Ktoś dobrze o nim powiedział, że charakter ma jak nie Polak.. Mimo to robi różnicę.Temat: Szewczyk Dratewka - bohater godny naśladowania.. Gdybym mógł głosować w plebiscycie Złotej Piłki, oddałbym głos na Roberta Lewandowskiego - powiedział dla "Sport Bild".. Często takim punktem są osoby z branży, show biznesu, rodzice lub znajomi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt