Podanie o przyjęcie do liceum ogólnokształcącego

Pobierz

Powstańców Śląskich ul. Sempołowskiej 13 57 …Podanie o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego w Konińskim Centrum Edukacyjnym ul. Mickiewicza 11 62-500 Konin tel: 63 242 -97 29 509 797 566 …Wzór Wniosku znajduje się pod poniższym linkiem: wniosek o przyjęcie do Liceum.Wymagane dokumenty przy przyjęciu do szkoły: świadectwo szkolne, podanie, dwa aktualne …Wniosek o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego Dokument wzorcowy Zawiera przykładowe treści, które możesz wykorzystać przy opracowaniu dokumentacji dla …PODANIE O PRZYJĘCIE DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KATOWICACH rok szkolny 2021/2022 Proszę o przyjęcie do klasy ………….. Tadeusza Kościuszki.. Prośbę motywuję tym, że właśnie …Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie …Liceum Ogólnokształcącym .. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu do klasy o profilu ścisłym.. Uprzejmie proszę …I Liceum Ogólnokształcącego.. Marii Skłodowskiej - Curie w Hajnówce w roku szkolnym 2020/2021.. Wybieram profil (zaznacz): …Liceum Ogólnokształcącego w Swarzędzu - niezbędne do należytego wykonania umowy o naukę, na podstawie art. 6 ust.. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie …Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie w roku szkolnym 2018/2019 do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym..

Podanie o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego im.

(0-23) 692-01-71; fax(0-23) 692-54-34; e-mail … Kilińskiego 12 A 09-402 Płock tel.PODANIE o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im.. MARII DĄBROWSKIEJ w KOMOROWIE do klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu koszykówka Dane osobowe …WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM.. Jana Kasprowicza w Raciborzu Uprzejmie proszę o przyjęcie do …WNIOSEK O PRZYJĘCIE Do klasy pierwszej Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego im.. T. KOŚCIUSZKI W SOKOŁOWIE MŁP.. 27-200 Starachowice.. Proszę o przyjęcie mnie na rok szkolny 2021/2022 do Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w …Liceum Ogólnokształcące im.. Przemysława II w Rogoźnie.. 1 b) RODO, przetwarzamy następujące Państwa …Wniosek o przyjęcie do klasy I I Liceum Ogólnokształcącego CN-B im.. 4-letnie.. Wniosek o przyjęcie do I klasy …Wniosek o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej do I Liceum Ogólnokształcącego im.. Polskich Spadochroniarzy w Płocku Adres szkoły: Al.. Marii Dąbrowskiej w Płocku …Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji.. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy pierwszej o profilu …PODANIE o przyjęcie do liceum ogólnokształcącego Dyrektor ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im..

Wniosek o przyjęcie do I klasy liceum ogólnokształćącego - Word.

Piotra Skargi w Pułtusku 06 - 100 Pułtusk, ul. Piotra Skargi 2 tel.. PODANIE O PRZYJĘCIE DO INTERNATU.. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im.. ul. Krakowska 17a.. Marii …KWALIFIKOWANIE DO SZKOŁY 1.. Tysiąclecia 43, 61-255 Poznań .. I Liceum Ogólnokształcące im.. Szosa Chełmińska 83, 87-100 Toruń WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY Część A Zwracam się z uprzejmą prośbą o …WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM.. Przemysława II w Rogoźnie.. Liceum …Gimnazjum do którego uczęszczałem(am) (nazwa i adres).. Proszę o przyjęcie mnie w roku szkolnym 2015/2016 do klasy pierwszej.. Poznań, dnia 30 kwietnia 2020 r. os. Stefana Batorego nr domu / nr mieszkania.. LICEUM …WNIOSEK o PRZYJĘCIE DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im.. ADAMA MICKIEWICZA W ŁAPACH Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie …Title: WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Author: Adam Last modified by: Ania Adam Created Date: 5/5/2017 7:36:00 AM Other titlesDruk podania o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale w roku szkolnym 2014/2015do klasy pierwszej(aby zobaczyć kliknij w …Wniosek o przyjęcie do I Liceum Ogólnokształcącego im.. Mikołaja Kopernika w Głogowie 67-200 Głogów, ul. Daszyńskiego 15 I.WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJPONADPODSTAWOWEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO (DLA MŁODZIEŻY), NA ROK SZKOLNY 2021/2022 Po wypełnieniu i zapisaniu wniosku w …PODANIE O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt