Oświadczenie zawodnika po 12 miesięcznej karencji

Pobierz

4.- po tym terminie tylko zawodnicy nowi lub po 12 miesięcznej karencji Komisja Gier wyraziła zgodę na grę w seniorach zawodników po ukończeniu 15 lat i dostarczeniu wymaganych dokumentów zgodnie z Regulaminem Rozgrywek na sezon Jesień 2021/2022.. Nr 10 - Zgłoszenie drużyn do rozgrywek mistrzowskich i pucharowych, Zał.Wzór kontraktu Oświadczenie antykorupcyjne zawodnika-amatora Oświadczenie antykorupcyjne zawodnika profesjonalnego Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziewcząt w rozgrywkach chłopców Uchwała w sprawie opłaty ryczałtowej dla klubu odstępującego Uchwała dot.. Sprawozdanie sędziowskie - od nowego sezonu 2019/2020 (należy stosować wyłacznie załączony druk)2.. Weryfikacja banerów sponsora 4 ligi.. stanu zdrowia.. Data ./ podpis zawodnika / Title: oswiadczenie_karencja Author: AnGo Created Date: 6/13/2013 7:38:13 AM Keywords () .Oświadczenie zawodnika o 12-miesięcznej karencji: - w przypadku odbycia przez zawodnika 12-to miesięcznej karencji nieuczestniczenia w żadnych rozgrywkach w kraju i za granicą.. Bardziej szczegółowo .. Wniosek zawodnika oraz oświadczenie klubu odstepującego.. Instrukcja karty - kluby.. e-mail: .Potwierdzamy, że w/w zawodnik jest rozliczony i nie posiada wobec naszego klubu żadnych zobowiązań.. Pobierz.Uchwała 16/2019 Zarządu OZPN w sprawie licencji dla klubów młodzieżowych..

Oświadczenie zawodnika - 12 miesięcy karencji.

Wystawia klub macierzysty.. Pobierz.. Zgoda na przetwarzanie danych w postaci wizerunkuOŚWIADCZENIE ===== Oświadczam, że w okresie ostatnich 12 miesięcy, nie uczestniczyłem w żadnych rozgrywkach piłkarskich mistrzowskich i pucharowych w kraju i za granicą.. Nr 8 - Oświadczenie klubu odstępującego zawodnika, Zał.. 16.08 KB 22507 pobrań.. Rezygnacja z członkostwa w klubie.. Pobierz.. data i podpis zawodnika Podpis i pieczątka przedstawicieli klubuMiejscowość data R O Z L I C Z E N I E Z A W O D N I K A (WYSTAWIA KLUB) Klub sportowy ………………………………………….. oświadcza, że zawodnik:Oświadczenie zawodnika o karencji 12 miesięcznej.. DOC (edytowalny) Umowa transferowa.. Rozwiązanie deklaracji gry amatora.. Rejestracja zawodnika.. Data utworzenia:: 2016-02-20 Rozmiar: 154.5 KB Pobierz; Read more.. Sprawozdanie meczowe Popularne.. PROTOKÓŁ MECZU Amatorska Liga Tenisa Ziemnego w sezonie.. Pobierz.. Art. 9 Klub odstępujący zawodnika amatora w trakcie trwania sezonu piłkarskiego w okresie przewidzianym na dokonywanie zmian przynależności klubowej może żądać od klubu, do którego zawodnik przechodzi, ekwiwalentu za wyszkolenie piłkarza.. Następny artykuł Oświadczenie zawodnika o chęci gry w klubie.. Deklaracja członkowska junior.. wzór oświadczenia zawodnika o nieuczestniczeniu w żadnych rozgrywkach co najmniej 12 miesięcy -> kliknij TUTAJPOZYSKIWANIE ZAWODNIKA PO MINIMUM ROCZNEJ KARENCJI: Klub pozyskujący składa w POZPN • oświadczenie zawodnika o nie uczestniczeniu w rozgrywkach przez min..

Nr 7 - Oświadczenie zawodnika po 12-to miesięcznej karencji, Zał.

14.47 KB 34913 pobrań.4) W przypadku zmiany przynależności klubowej przez zawodnika, który nie rozegrał oficjalnego spotkania w ostatnich 12 miesiącach - dopuszczalne jest użycie dokumentu "Oświadczenie o karencji 12 miesięcy"; 5) Od sezonu 2017/2018 kluby mają możliwość samodzielnego przeprowadzania transferów (instrukcja w załączniku).Oświadczenie o karencji 12 miesięcznej zawodnika.. Jeżeli nie grałeś w żądnym oficjalnym meczu w ramach rozgrywek PZPN w przeciągu ostatnich 12 miesięcy - pobierz, podpisz i dostarcz Trenerowi oświadczenie o 12 miesięcznej karencji - OŚWIADCZENIE - KARENCJA 12MSC.. Oświadczenie o karencji 12 miesięcznej zawodnika.Aktualności· Wniosek zawodnika oraz oświadczenie klubu odstępującego · Instrukcja karty - kluby · Możliwość potwierdzania zawodników do klubów po zakończeniu okresu transferowego · Oświadczenie zawodnika - 12 miesięcy karencji · Aneks - wypożyczenieOŚWIADCZENIE ZAWODNIKA - WYRAśENIE WOLI GRY Ja.. Oświadczenie w sprawie rozwiązania deklaracji gry amatora.. czerwiec 28, 2017.. Data utworzenia:: 2016-02-20 Rozmiar: 22.5 KB Pobierz; Read more.. Oświadczenie o zawodniku wolnym.. Ostatnim moim klubem w którym występowałem był (podać rok, klub i klasę rozgrywek).Oświadczenie zawodnika - brak gry przez 12 miesięcy.. Bardziej szczegółowo ..

Oświadczenie zawodnika wolnego3.

Download.OŚWIADCZENIE O KARENCJI ZAWODNIKA W okresie ostatnich 12 miesięcy nie uczestniczyłem w żadnych oficjalnych zawodach piłkarskich na terenie Polski i zagranicą.. Deklaracja gry amatora.. Możliwość potwierdzania zawodników do klubów po zakończeniu okresu transferowego.. Data OŚWIADCZENIE UZUPEŁNIA Istotne odchylenia w LEKARZ badaniu fizykalnym Orzeczenie brak Jakie: Płuca, serce, brzuch, j. ustna, uszy, postawa pr Dodatkowe zalecenia brak Jakie: Ograniczenia brak Jakie: Badanie kontrolne brak Szczegóły .WZORY DOKUMENTÓW Obowiązujące sprawozdanie sędziowskie Wniosek o zmianę terminu meczu Wzór umowy transferowej Oświadczenie zawodnika o karencji Zwolnienie zawodnika z klubu Deklaracja gry amatora Lista do uprawnienia zawodników Zgłoszenie do rozgrywek na sezon 2021/2022 Oświadczenie rodzica3.. Nr 9 - Kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej, umowa Zał.. 12 miesięcy - pobierz • wyrejestrowanie jeżeli piłkarz jest zarejestrowany poza okręgiem płockim POZYSKIWANIE ZAWODNIKÓW PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA:Oświadczenie o 12-miesięcznej karencji Popularne.. Dokumenty wymagane przy uprawnieniu zawodnika do gry:Pobierz..

Oświadczenie zawodnika - brak gry przez 12 miesięcy.

Okres liczony jest od wygaśnięcia deklaracji gry amatora lub kontraktu zawodnika.. 148.63 KB 9154 pobrań.. Protokół weryfikacji boiska Popularne.. • Wylaź K. (Giedlarowa) • Rożek B. (KS Cygany) • Siuta Sz.. Oświadczenie zawodnika amatora powyżej 23 roku życia dot.. wrzesień 17, 2021.oświadczenie zawodnika - w przypadku odbycia przez zawodnika 12-to miesięcznej karencji nieuczestniczenia w żadnych rozgrywkach w kraju i za granicą.. OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA / po 12 miesięcznej karencji /Zał.. Ostatnim klubem, w którym byłem zarejestrowany jest:W dziale dokumenty zamieszczono nowe dokumety:1.. Art. 10ROZLICZENIE ZAWODNIKA AMATORA..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt